Experiences

Share your holiday experiences and feelings with other fans. Leave a message in our Experiences.

Fam. Pijpers

nl
Sunday 19 October ‘14
We hebben een heerlijk weekend in Vlieland gehad. We komen zeker bij u terug.

Sergio

de
Sunday 23 March ‘14
Vlieland ist ein schöner ort sowohl zum ausgehen als auch um sich zu entspannen

Ana

de
Sunday 19 January ‘14
Der Strand ist sehr sauber, lädt zum Bummeln ein und das Meer bzw. Watt ist einfach toll!

Karlien En Marco

nl
Thursday 19 December ‘13
Vlieland heeft een mooie natuur, leuke om met de fiets rond te trekken. Lekker aan het strand uitwaaien en lekker hapje eten.

Therese

nl
Friday 19 July ‘13
Wij zijn afgelopen week hier op vakantie geweest. We hebben het prima naar ons zin gehad en vermaakt! Het was super, en zeker voor herhaling vatbaar.

Groetjes!

Nynke

nl
Sunday 23 June ‘13
Vriendelijke mensen, mooie natuur, gezellig eiland. Verheug me erop ook dit jaar er weer naar toe te kunnen gaan.

Tot ziens!

Leonie

uk
Saturday 9 February ‘13
I have come to Vlieland for thirty years. The beaches are lovely. For my little girl the beach and the sea was always fun.

Charly

nl
Wednesday 23 January ‘13
We hebben genoten: prachtige omgeving, vlakbij zee, strand, leuke plaatsen. Het vakantiehuis was bovendien van alle gemakken voorzien en staat op een rustige, centrale plek.

We hebben hier een top vakantie gehad.

Beate

nl
Sunday 23 December ‘12
Voor ons was het PUUR: pure natuur, pure sfeer, pure warmte (van de zon), pure rust, pure natuur schoonheid, pure zee en het strand...

Oftewel: Puur dank!

Liesbeth

nl
Sunday 19 August ‘12
Slechts 4 nachtjes hier geweest maar komen zéér zeker terug om weer te genieten van gastvrijheid en de natuur!

Merel En Anne

nl
Sunday 29 July ‘12
Nog 11 dagen en dan komen we weer! We verheugen ons er nu al op lekker op het uitzicht. Aan de gastvrijheid zal het niet liggen.
En nu maar hopen op mooi weer!

Ross

de
Friday 29 June ‘12
Noch zwei Wochen. Dann 2 Wochen Urlaub!

Bis dann!

Elise

nl
Saturday 2 June ‘12
Afgelopen week weer zo'n prachtige bungalow, super schoon en van alle gemakken voorzien! Het was lekker rustig op strand en we hadden heerlijk weer.

Tot een volgende keer!

Sarina

nl
Wednesday 23 May ‘12
Nog een paar nachten wachten en dan eindelijk weer: Zon, strand en zee. We kijken er naar uit! Even lekker uitrusten een de kust.

Tot aanstaande weekend!

Nousjka

de
Thursday 10 May ‘12
Der Sommer wird wieder gebucht. Nun ein paar Monate zu warten. Und dann können wir wieder genießen von 2 Wochen nach Strand!

Rosanne

nl
Wednesday 11 April ‘12
Heerlijk weer gehad afgelopen weekend op Vlieland. Het hele gezin heeft echt genoten van het lange weekend.

Tot aanstaande juli. Dan zijn we weer terug. Tot dan!

Fenna

nl
Thursday 5 April ‘12
Zon, zee en strand. Vlieland, Here we come! Vanaf vrijdag een vijfdaags paasweekend aan de kust!

Britt

nl
Sunday 19 February ‘12
In juli een gezellig weekendje weg met drie vriendinnen naar Vlieland!..... Nu al zin in!!!!!

John

nl
Sunday 29 January ‘12
Just booked a vacation with the whole family for two weeks in July! Hopefully it will be just like last year at Vlieland: Beach, sea, cold glass of wine and a warm summer sun!

Joyce

nlLeiden
Friday 16 December ‘11
We zijn nu een x in de herfst en de zomer geweest maar nu komen we ook de winter proeven!
Tot 13 januari dan komen we weer genieten bij jullie!